KONST / Litografier / Färglitografi 13464301
nr 1346 4301
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 43/50, Vindhen. Motivet: 37x48 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:19:31
2/9 22:49:23
100 kr
7/9 18:10:12